O společnosti Bohušovická mlékárna

Bohušovická mlékárna je jednou z nejstarších českých mlékáren. Byla založena již v roce 1901 a v průběhu celého staletí prošla řadou modernizací. Svými produkty úspěšně zásobuje jak tuzemský tak zahraniční trh. V Česku a na Slovensku je známá především sortimentem smetanových krémů Bobík, zakysaných smetan Bohunka, smetan do kávy a kondenzovaných mlék Kapucín. Jako první přinesla na český trh tradiční islandský zakysaný mléčný výrobek SKYR, který je populární po celém světě.

Bohušovická mlékárna, a.s. se umísťuje na předních příčkách v mnoha soutěží a již získala řadu ocenění za své kvalitní mléčné výrobky. Za zmínku stojí úspěchy zakysané smetany Bohunka s brusinkami, ta v roce 2014 získala první místo v soutěži Mlékárenský výrobek roku v kategorii zakysané výrobky. Jogurtový energetický nápoj Big shock černý rybíz se stal ve stejné soutěži v roce 2015 absolutním vítězem v kategorii tekuté mléčné výrobky, v kategorii novinka roku získal pak druhé místo.

Bohušovická mlékárna, a.s má široké spektrum marketingových aktivit, které jsou zaměřeny především na děti. Byla generálním partnerem české filmové pohádky Peklo s princeznou v roce 2009. Má vlastní webové stránky Bobíka i svůj profil na facebooku včetně kanálu youtube. Mediální úspěch značky Bobík zaznamenala spolupráce s rádiem Evropa 2 s titulem: „S Bobíkem je legrace v každém věku“, kde se umístila na druhém místě soutěže „Flema Media Awards 2014 – nejlepší využití rádia.“

Bohušovická mlékárna je členem holdingu ACCOM, do kterého dále patří i Choceňská mlékárna a další subjekty zabývající se výrobou, distribucí, importem a exportem potravinářských výrobků. Jedná se o české firmy bez jakékoliv zahraniční kapitálové účasti.


Kontakty a vedení společnosti

Bohušovická mlékárna, a.s.

Sídlo společnosti:
Na Pláni 1997/41
150 00
Praha 5
Výrobní sídlo:
Brňany 125
411 56
Bohušovice nad Ohří
IČ: 48291960
DIČ: CZ48291960
Telefon: +420 416 781 145
Email: info@bohusovickamlekarna.cz
Web: http://www.accom.cz
Datová schránka: g9sc7i4
Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedená u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 11114.

Kontaktní formulář

Vaše jméno:

Váš email:

Vaše zpráva: